پارچه ماهگرد نوزاد طرح دایناسور برند لالاآنجل
پارچه ماهگرد نوزاد چیست؟

ثبت خاطرات نوزاد با عکس های ماهانه می تواند خوشحال کننده باشد. چراکه سال اول نوزاد هیچوقت تکرار مجدد نداشته و با از دست ندادن این لحظات می توانید به کمک پارچه ماهگرد نوزاد شاهد مراحل رشد نوزادتان از یک نوزاد به کودک نوپا باشید.

پارچه ماهگرد نوزاد طرح دایناسور برند لالاآنجل
پارچه ماهگرد نوزاد طرح دایناسور برند لالاآنجل

پارچه ماهگرد نوزاد روشی خلاقانه برای ثبت سن ماهانه کودک شماست. به شما کمک میکند تا ماه به ماه با یک پشت زمینه زیبا از کودکتان عکسهای فوق العاده بگیرید. پارچه ماهگرد نوزاد را روی زمین پهن می کنید، نوزاد خود را روی آن قرار می دهید و در صورت تمایل اطراف دلبند تان را با وسایل خلاقانه مانند عروسک و چیزهای شاد می چینید. و برای برجسته سازی سن نوزاد از یک قاب عکس، زیور آلات، گل، برگ، اساب بازی و موارد دیگر می توانید استفاده نمایید.

پارچه خاطره نوزاد روشی عالی برای ایجاد آلبوم عکس یادگاری است که تمام یک سالگی نوزاد در آن ثبت شده است.

بسته به سلیقه شما اینکه نوزادتان دختر یا پسر است میتوانید پارچه ماهگرد نوادتان را انتخاب نمایید. سایز پارچه های ماهگرد به اندازه کافی بزرگ هستند.

پارچه ماهگرد نوزاد دارای تنوع و رنگ بندی فوق العاده شاد هستند، به طوری که که دیگر نیازی به قرار دادن المانهای مختلف بر روی پارچه نمی باشد. سعی شده در طرح ها از المانهای مرتبط و سبک های خاصی استفاده شود.

یک لباس ثابت برای تمام عکسهای ماهگرد انتخاب کنید.

در استفاده از پارچه ماهگرد سعی شود یک لباس تا حد امکان استفاده شود، چون رشد و تغییر نوزادتان را به خوبی در عکس های گرفته شده از ماه ۱ تا ماه ۱۲ بخوبی در آلبوم دلبندتان نشان می دهید.

اگر تعداد لباسی که برای عکاسی از دلبندتان بر روی پارچه ماهگرد محدود هست و یا رشد نوزادتان به نسبت سایر نوزادان سریعتر و درشتر است و نمی توانید همان لباس ماه اول را در ماههای بعدی استفاده کنید ناراحت نباشید، در اینجا پشنهاد ما لباس ماهگرد نوزاد است.